LA3YRINT BrainFAQ

Cena: 1800 KČ Počet osob: 2-6 Časový limit: 70 min

Kontakt

Společnost BrainFAQ

Adresa

Orlí 542/27, 602 00 Brno-střed
Odkaz na mapu http://brainfaq.cz/
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
LA3YRINT
Výsledné hodnocení: 5 z 5 , celkem 3 komentářů

O hře efektymodernísoučasnétajemnézločin

Hra vznikla ve spolupráci s Českou Televizí - neobsahuje visací zámky - 6 místností v příběhu - skvělé prostorové a světelné efekty. V okolí Brna bylo v poslední době nalezeno 6 mrtvých těl naaranžovaných v kostelech v podivných pozicích. Nikdo zatím nepřišel na nic, co by měly oběti společného. Další mrtvola se objevila dnes ráno. Kriminalisté nevědí, kam dřív skočit a proto nutně potřebují posily - váš nový detektivní tým. Nyní je třeba zjistit, kdo bude další obětí a ochránit ho dříve, než skončí v rukou tohoto brutálního zabijáka.Ještě jsme si tuto hru nevyzkoušeli. Chcete znát náš názor na tutu únikovou hru? Napište nám na escapegamescz@gmail.com.

Únikové hry od BrainFAQ

 Recenze hry 

Kukaččí hnízdo

Místní psychiatrická léčebna byla vždycky podivné místo. Když z ní ale začali mizet pacienti, celé Brno pojalo podezření. Jediný způsob, jak získat informace z útrob léčebny, je nechat se hospitalizovat.
Více informací o hře

 Recenze hry 

Dědictví

Váš dědeček byl vášnivý hádankář a zasloužit si jeho dědictví není jen tak. Ty už víš, kde hledat závěť. Dostaneš se k ní dřív než šílená teta Ester?
Více informací o hře

Precrime

Systém Precrime chrání naši společnost před zlem. Zrovna když jste na prohlídce srdce tohoto systému, něco se ale zvrtne...
Více informací o hře

Kde si escape game LA3YRINT zahrát?