BUNKR ESCAPE point

Cena: 1200 Kč Počet osob: 2-6 hráčů Časový limit: 60-90 minut

Kontakt

Společnost ESCAPE point

Adresa

Čimická 6, Praha 9
Odkaz na mapu http://www.escapepoint.cz
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
BUNKR
Výsledné hodnocení: 0 z 5 , celkem 0 komentářů

O hře starodávnétajemnétotalitaválečné

Ke konci druhé světové války byl vybudován civilní kryt, který měl sloužit pro ukrytí pohlavárů. Kryt nebyl v posledních dekádách nijak využíván, ale měl by být stále funkční. (nebo spíše je stále zařazen v seznamu funkčních civilních krytů). Aktuálně neslouží pro ukrytí civilního obyvatelstva, tím je metro, které je velmi blízko tohoto krytu. Co kdyby ale bylo potřeba tento krýt urychleně využít? Je stále funkční? Dokáže i po těch letech ochránit případné ukryvší, i když jeho vybavení je v podstatě historické? Jak by se lidé spojili s vnějším světem a jak by vlastně zjistili, že mohou kryt opustit a nehrozí jim bezprostřední nebezpečí? Doufejme, že k tomu nikdy nedojde a nikdo to nebude muset vyzkoušet na vlastní kůži…

Komentář společnosti ESCAPE point

Otevírací doba: Út-So (11:00 - 20:00) Věrnostní program + pro šikovné něco navícBuďtě první a napište Váš zážitek k této escape game.

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od ESCAPE point

NOVINÁŘ

Investigativní novinář beze stop zmizel... Byla nalezena jeho pracovna, ale nikomu se nepodařilo zjistit, co se stalo. Podaří se to to tobě?
Více informací o hře

POKOJ

Dětská fantazie je to nejkouzelnější, co může být. Vydejte se po její stopě pokojem, který jednomu tatínkovi změnil pohled na svět.
Více informací o hře

Kde si escape game BUNKR zahrát?