Hra není schválena.

POKOJ ESCAPE point

Cena: 850 Kč Počet osob: 2-4 hráči Časový limit: 60-80 minut

Kontakt

Společnost ESCAPE point

Adresa

Polská 1394/20, Praha 2
Odkaz na mapu http://www.escapepoint.cz
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
POKOJ
Výsledné hodnocení: 0 z 5 , celkem 0 komentářů

O hře efektysoučasné

Známý iluzionista Harry Houdini měl mnoho obdivovatelů a následníků. V jeho šlépějích však nešli pouze dospělí, ale také děti. Žádný trik, i sebelepší, však nedokáže předčít dětskou fantazii. Když má dostatečný prostor vyniknout, tak může vzniknout něco kouzelného… Tom a Sára (sourozenci) jednou tak rozzlobili tatínka, že je na noc zamkl v pokoji. Myslel, že je tím potrestá. Když se ráno vzbudil a šel děti zkontrolovat, tak nemohl uvěřit svým očím. Pokoj vypadal úplně jinak a děti v něm nebyly. Zůstal tedy v pokoji a začal je hledat. Nakonec, po dlouhém pátrání, se mu je podařilo najít… Do pokoje je už nikdy nezavřel a pokoj zamknul. Zjistíte, jak se jim podařilo uniknout a kde vlastně děti byly?

Komentář společnosti ESCAPE point

Otevírací doba: Po-Ne (11:00 - 22:00) Věrnostní program + pro šikovné něco navícBuďtě první a napište Váš zážitek k této escape game.

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od ESCAPE point

NOVINÁŘ

Investigativní novinář beze stop zmizel... Byla nalezena jeho pracovna, ale nikomu se nepodařilo zjistit, co se stalo. Podaří se to to tobě?
Více informací o hře

BUNKR

Co když se budeš muset rychle ukrýt ve starém civilním krytu? Jak poznáš, že ho můžeš v bezpečí opustit? Zažij atmosféru na vlastní kůži!
Více informací o hře

Kde si escape game POKOJ zahrát?