Informace o webu

Náš web Escape-games.cz nabízí přehledný seznam a hodnocení únikových her napříč celou Českou republikou. Najdete zde významný počet her ve městech jako je Praha, Brno, ale i v dalších více než 15 menších městech.

Díky webu si můžete vybrat ze široké nabídky exit games i ve svém městě. Našim cílem bylo zpřehlednit nabídku her a ušetřit čas všem milovníkům únikovek, kteří by jinak trávili procházením jednotlivých webů escape games spoustu času.

Zároveň jsme chtěli vytvořit portál, kde bude mít každý možnost hru zhodnotit a vytvořit tak celorepublikový přehled těch nejlepších tipů, jak se zabavit.

Kontaktní informace

V případě zájmu vložit svou hru na portál, nebo poradit s výběrem hry ve vašem městě nás kontaktujte na escapegamescz@gmail.com.

Realizátor projektu

Web Escape-games.cz jsme vytvořili jako skalní fanoušci únikových her ve spolupráci s brněnskou webdesignovou společností Liquid Design.

Něco o firmě Liquid Design

„Weby navrhujeme a tvoříme od roku 2008. V současnosti vytváříme hlavně webové aplikace, informační systémy a firemní prezentace.

Občas nás osloví drobný podnikatel s úplně novým nápadem tvorby menšího projektu. Vždy rádi s takto užitečným webem s velkým potenciálem pomůžeme. Tak jako u této microsite agregující únikové hry. Navíc je nám toto téma velmi blízké a hry velmi rádi navštěvujeme.“

Technická realizace projektu

Web je postavený na redakčním systému společnosti Liquid Design. Ten, kromě administrace obsahu zabezpečuje i bezproblémový chod webu. Díky vlastnímu redakčnímu systému je web bezpečný a jednoduše rozšířitelný o další funkce.

Něco nefunguje?

V případě chyby se prosím obraťte na náš kontaktní email escapegamescz@gmail.com, nebo přímo navštivte kontaktní stránku tvůrců webu www.lqd.cz/kontakt.