Steampunk Laboratory - po stopách prof. Kunsta Steampunk Laboratory

Cena: 1000 - 1400 Kč Počet osob: 2 - 6 Časový limit: 60 min

Kontakt

Společnost Steampunk Laboratory

Adresa

Kuldova 4
Odkaz na mapu http://www.steampunkbrno.cz
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
Steampunk Laboratory - po stopách prof. Kunsta
Výsledné hodnocení: 4.9 z 5 , celkem 19 komentářů

O hře efektytajemné

V naší únikové hře se společně se svými přáteli vžijete do rolí detektivů, které si najal soused světoznámého prof. Konráda Kunsta. Soused nevěří, že prof. úspěchy pramení z legální činnosti, a tak si najal vás - detektivy, jejichž úkolem je získat profesorovy poznámky z výzkumu. Tuto únikovku pro vás připravili zkušení hráči, ale také tvůrci únikových her, proto se nemusíte obávat ohraných hlavolamů. Snažili jsme se připravit něco jedinečného, otevírání zámků nás už přestalo bavit, a tak jsme vytvořili několik interaktivních hlavolamů. Těšit se můžete např. na monstrózní dřevěný pinball, ozubená kola, páru a další.Tým redakce se vydal otestovat detektivní únikovou hru Po stopách prof. Kunsta od party Steampunk Laboratory. Již dopředu jsme e-mailem obdrželi materiál k prostudování, který popisoval příběh na pozadí a tím nás ještě více nalákal na hru. Přečtení však bylo čistě dobrovolné, jelikož jsme se vše podstatné dozvěděli předem na místě, ale považujeme to jako příjemné zpestření.

Před hrou nás mile přivítali a byli jsme seznámeni s příběhem, bezpečnostními pravidly a pár tipy pro nezkušené hráče. Rovněž nám byla nabídnuta pomoc v průběhu hry, pokud bude potřeba.
Hra samotná nás velmi pozitivně překvapila precizností zpracování hádanek, a to hlavně po technické stránce. Většina z nich byla také velmi hravá, takže nešlo jen o zapojení mozkových závitů, ale rovněž o zábavu a každý si vyhrál s něčím jiným. Hádanky byly srozumitelné a kdo se dobře díval kolem sebe, tak neměl problém s řešením. Co se týče náročnosti jsme se shodli na čistém středu, hru bychom proto doporučili i začínajícím hráčům, nebo rodinám s dětmi.

Po půl hodině hraní jsme dostali lísteček s možností nápovědy, tu jsme ale nevyužili. Po dalších 10 minutách bádání jsme už nápovědu dostali, jelikož jsme si vlastní nešikovností schovali řešení jednoho úkolu, takže bylo potřeba uklidit a záhada byla vyřešena. Závěr hry jsme již zvládli bravurně a po 45 minutách jsme přišli na záhadu profesorovy laboratoře.


Za redakci hru určitě doporučujeme a dáváme 5/5 hvězdiček! Stojí rozhodně za vyzkoušen
í.


Redakce, 10.04.2018

Únikové hry od Steampunk Laboratory

Steampunk Laboratory má jen 1 únikovou hru. Pokud se Vám líbila a chcete si zahrát podobnou, zkuste vyhledávat podle typů hry.
Kde si escape game Steampunk Laboratory - po stopách prof. Kunsta zahrát?