Disident - úniková hra Jihlava Unikneme.cz - úniková hra Jihlava

Cena: 990 Počet osob: 2-5 Časový limit: 60 minut

Kontakt

Společnost Unikneme.cz - úniková hra Jihlava

Adresa

Mahlerova 1964
Odkaz na mapu http://www.unikneme.cz/
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
Disident - úniková hra Jihlava
Výsledné hodnocení: 5 z 5 , celkem 1 komentářů

O hře totalitazločin

Po náročném dnu jdete na zaslouženou odměnu. Je rok 1980 a s přáteli sedíte v oblíbené hospodě. Před vámi orosené půllitry dvanactistupňového piva i elegantní sklenky dobrého vína. Co víc si přát? Hodinová rafička cestuje po ciferníku nekonečnou rychlostí. Vy pijete jedno za pivo za druhým a mluvíte o celém světě. To tak někdy bývá, když je člověk ve skupině lidí, kde mu je příjemně a má pocit, že s ostatními může mluvit téměř o čemkoli. Bohužel je to opravdu jen pocit, protože se nacházíte v dobách, kdy je u moci Komunistická strana Československa a udavači, kterými je společnost prošpikovaná, pracují ve dne i v noci minimálně na 110%. Posezení delší než se čekalo, i těch piv bylo nějak moc. Nedivte se proto, že se následující den dostáváte jen těžko z velké kocoviny. To by nebylo tak hrozné, kdybyste zrovna nebyli v cele, která je součástí jedné z budov StB. O čem všem jste to vlastně včera mluvili? Co bude následovat? Mučení? Nucená spolupráce? Výhružky? Nebo dokonce odnětí svobody? Vaší poslední nadějí je využít nepozornosti příslušníků StB a pokusit se vyhnout všem těmto hrůzám a nástrahám komunistického režimu. Jediné, co vám bylo sděleno, je, že vás příslušníci StB odvedou k výslechu a to přesně za hodinu… Úniková hra s názvem Disident nabízí šedesátiminutovou exkurzi do doby již několik dekád minulé. Prostředí této únikové hry tak nabízí zážitek z odhalování cest pomocí logických úkolů, šifer a klíčů v kontextu doby, se kterou má jedna část současné populace výrazné zkušenosti a druhá část se o ní má bezpochyby mnoho co učit.Jedna z nejlepších únikových her v ČR | 20.08.2018
Zábava: | Propracovanost: | Obtížnost: | Čas dokončení: 1:05
Navštívili jsme již hodně únikových her a hra Disident patří mezi ty nejlepší! Promyšlený příběh, atmosféra, neotřelé hádanky a úkoly a v nejposlední řadě milý a ochotný personál. Hru jsme si skvěle užili a můžeme ji všem jen doporučit, opravdu stojí za to!

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od Unikneme.cz - úniková hra Jihlava

Hodina smrti - úniková hra Jihlava

Jedna z technicky nejvyspělejších únikových her v České republice. Zažijte tu pravou hororovou atmosféru v únikové hře od Unikneme.cz.
Více informací o hře

Kde si escape game Disident - úniková hra Jihlava zahrát?