Kat Mydlář Escape Pardubice - Kat Mydlář

Cena: 700-1000 Kč Počet osob: 2-4 Časový limit: 66 min

Kontakt

Společnost Escape Pardubice - Kat Mydlář

Adresa

Náměstí Republiky 1400, OC Grand
Odkaz na mapu http://www.escapepardubice.cz/
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
Kat Mydlář
Výsledné hodnocení: 1 z 5 , celkem 1 komentářů

O hře starodávnétajemnétmazločin

V těžkých dobách těchto nemůže si nikdo býti jist poklidným dožitím života bídného svého. Hladomor i válekchtivých národů nájezdy do krajin koruny krále českého samy o sobě souží již tak těžce zkoušený lid. Ale i v nitru samém, mezi lidem jindy toliko soudržným, šíří se v dobách posledních strach a zmatek. Žalujíc jeden na druhého, snažíc získati tak jeho majetků. Žaláře plny jsou více či méně vinných hříšníků, mezi mordem a odmítáním poroby nedělajíc se rozdílů. I ty jsi jistojistě hříšným lidem. Buď do roboty pozdě chodíš, nebo svádíš ženu souseda svého. Nebo desátků církvi neodevzdáváš a do kostela k nedělním bohoslužbám nechodíš. Stačí, když na svého pána remcáš a tvé drby mnohým ublížiti mohly. Za to tě čeká pobyt v žaláři a je možné, že i končetinu některou, ne-li o hlavu, přijdeš. Pouhých minut šedesát šest máš k tomu, aby se ti podařilo své okovy shoditi a trestu z rukou našeho kata Mydláře utéci.Venca | 01.06.2019
Zábava: | Propracovanost: | Obtížnost: | Čas dokončení:
Neschopnost obsluhy. Přišli jsme na únikovku v 5 lidech, plnili jsme úkoly a vypadalo to nadějně, že se nám to povede. Klíč, který měl patřit do jednoho zámku, tam nešel a zbylý čas jsme hledali klíč, který měla obsluha u sebe. Nedoporučuji! Zkažená hra, obsluhoval nějaký mladík, který zřejmě přípravu naší hry trávil úplně jinak.

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od Escape Pardubice - Kat Mydlář

Escape Pardubice - Kat Mydlář má jen 1 únikovou hru. Pokud se Vám líbila a chcete si zahrát podobnou, zkuste vyhledávat podle typů hry.
Kde si escape game Kat Mydlář zahrát?