Pokoj prastrýce Josefa Unlock the room

Cena: 1200Kč/3-5osob, 1000Kč/2 osoby Počet osob: 2-5 Časový limit: 60

Kontakt

Společnost Unlock the room

Adresa

Zahradní 173/2, Plzeň
Odkaz na mapu http://unlockthedoor.cz/cs
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
Pokoj prastrýce Josefa
Výsledné hodnocení: 3 z 5 , celkem 2 komentářů

O hře současné

100letý stařík tak trochu jinak? :) v této hře se ocitnete na návštěvě u prastrýce Josefa, který je s přibývajícími lety čím dál více zapomnětlivý. Uprostřed návštěvy stařík odešel a zamkl za sebou dveře. V místnosti se nachází náhradní klíč spolu s řadou indícií a nápověd, kde ho najít. Čeká na vás také řada nástrah a slepých uliček. Pokuste se nápovědy do hodiny vyluštit a dostat se z místnosti pryč.Cestoda | 07.09.2016
Zábava: | Propracovanost: | Obtížnost: | Čas dokončení: Dokončeno s několika nápovědami.
Před nějakým časem jsem absolvovala svou první únikovou hru v Liberci a natolik mě to nadchlo, že jsem se na Pokoj prastrýce Josefa velmi těšila. Bohužel po srovnání předchozí zkušenosti mi propracovanost a zábava místnosti přišla nepříliš dobrá. Problém tohoto pokoje zejm. ten, že je velká část klíčových úkolů postavena čistě na logickém uvažování, které nám nikomu nebylo vlastní. Bez několika nápověd jsme se prostě neobešly. Chyběli mi zde úkoly na běžnou dedukci a pokoj mi přišel celkově chudý a strohý.


návštěvníci | 18.08.2016
Zábava: | Propracovanost: | Obtížnost: | Čas dokončení:
Byla to naše první únikovka a moc se nám to líbilo. Byli jsme se čtyřmi dětmi 8-12 let a bavily se všechny. Úkoly jsou přiměřeně těžké, my jsme se tedy bez nápověd neobešli a časový limit nám také vypršel, ale to bylo spíš asi schopnostmi našeho teamu :-) Ale nechali nás hru ochotně dohrát. Aktuální rekord místnosti zmiňovali tuším 48 minut. Pro děti to byl jeden z top prázdninových zážitků a určitě půjdeme zase. Pozn. Organizátoři se pochlubili čerstvě dokončenou místností ve stylu steam-punk, a ta teprve asi bude stát za to. Prostředí nám vyrazilo dech :-) Nechali nás nahlédnout, protože bude vhodná spíš pro starší děti (naše nejmladší samy říkaly, že by se tam bály), takže se na ní vrátíme asi až za nějakou dobu. Ale vrátíme se určitě :-)

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od Unlock the room

Unlock the room má jen 1 únikovou hru. Pokud se Vám líbila a chcete si zahrát podobnou, zkuste vyhledávat podle typů hry.
Kde si escape game Pokoj prastrýce Josefa zahrát?