Černý pokoj LostRooms

Cena: 1250Kč Počet osob: 2-4 Časový limit: 60

Kontakt

Společnost LostRooms

Adresa

Žitomirská 38 10100 Prague, Czech Republic
Odkaz na mapu http://lostrooms.cz
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
Černý pokoj
Výsledné hodnocení: 3.8 z 5 , celkem 2 komentářů

O hře tma

Zajímalo vás, jaké to muselo být pro postavy knihy Den Trifidů, kdy většina obyvatel planety oslepne? Přijďte vyzkoušet Černý pokoj, kdy část týmu je v absolutní tmě a druhá část týmu je díky kamerám vidí a naviguje. Zkuste zažit pocit, kdy nic nevidíte a jste plně závislí na části týmu, co vidí.Panda | 01.08.2016
Zábava: | Propracovanost: | Obtížnost: | Čas dokončení:
Rozdělení týmu na polovinu s tím, že jedna část slepě bloudí ve tmě a druhá ji naviguje je velmi zajímavý koncept, bohužel potenciál nebyl plně využit a místnost v nás zanechala smíšené dojmy. Já jsem byl v části týmu která bloudila ve tmě, což byla velmi zajímavá zkušenost, a po porovnání zážitků jsme si místnost my, co jsme byli ve tmě, užili více, než naši navádějící kolegové. Na vině je hlavně malý počet věcí k řešení, co měli navigátoři, ale také že se jejich místnůstka okamžitě zadýchala a nebylo tam k přežití ani k přemýšlení. Problém byl občas i v komunikaci, prostě jsme se někdy neslyšeli. Myslím, že místnost je ideální hlavně pro dvojice, protože stejně není moc možné navigovat více než jednu osobu ve tmě (takže se vám nestane že poslepu stojíte, posloucháte jak kolegové navigují toho druhého slepého a vlastně nemáte co dělat) a pro jednoho navigátora budou v jeho části podmínky přijatelnější.


Tomczech | 19.05.2016
Zábava: | Propracovanost: | Obtížnost: | Čas dokončení: 44:32
Tato místnost překvapila, i když neobsahuje extrémní počet hádanek, je zde opravdu důležitá souhra 2 týmů. Protože TMA je opravdu černá:) Mohu ale doporučit. Na místnost rádi vzpomínáme:)

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od LostRooms

Čarodějnice

Hodil by se Vám lektvar štěstí?
Více informací o hře

Hotel LeMarais

v hotelovém pokoji se stala vražda
Více informací o hře

Kde si escape game Černý pokoj zahrát?