Hra není schválena.

DeCrypt - ČERVENÁ DeCrypt, s.r.o.

Cena: 1490 Kč Počet osob: 2-5 Časový limit: 60:00

Kontakt

Společnost DeCrypt, s.r.o.

Adresa

Branická 16, Praha 4
Odkaz na mapu http://www.decrypt.cz/
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
DeCrypt - ČERVENÁ
Výsledné hodnocení: 5 z 5 , celkem 1 komentářů

O hře efektysoučasnétajemné

V Červené místnosti začíná jednoduchý příběh lásky papírových postaviček, kde je Vaším úkolem pomoci kladnému hrdinovi získat zpět jeho milovanou bytost a odeslat ho na záchrannou misi. Únikovky DeCrypt jsou jedinečné svým geniálním výtvarným zpracováním a posloupností místností, které dávají dohromady jeden celistvý příběh. Přestože příběh začíná v Červené místnosti, pokračuje ve Žluté a jako třetí je místnost Modrá, můžete je odehrát v i různém pořadí, jelikož jsou hratelné i jednotlivě. V současné chvíli je přístupná zatím první Červená místnost, Žlutá je ve výstavbě (plánované otevření v roce 2019). Každý úkol má svou logiku a návaznost, nenajdete zde žádné nahodilé questy nebo zámečky.

Komentář společnosti DeCrypt, s.r.o.

Únikovky DeCrypt se nacházejí poblíž oblíbené cyklostezky, zastávka MHD Přístaviště. Najdete nás ve zrekonstruovaných sklepních prostorách. Celoročně je zde 20 stupnů. Nevhodné jsou vysoké nebo jehlové podpadky. Skříňky pro odložení osobních věcí. Umělecky vystavěné toalety. Přítomnost průvodců pouze v době rezervací. Prodej dárkových voucherů. K dispozici platební terminál. Hned vedle únikové hry je skvělá Zmrzlinárna s domácí zmrzlinou a také Restaurace U Bláhů, kde výborně vaří.Evka | 05.10.2018
Zábava: | Propracovanost: | Obtížnost: | Čas dokončení:

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od DeCrypt, s.r.o.

DeCrypt, s.r.o. má jen 1 únikovou hru. Pokud se Vám líbila a chcete si zahrát podobnou, zkuste vyhledávat podle typů hry.
Kde si escape game DeCrypt - ČERVENÁ zahrát?