Kód Semtex Escape Rooms Prague

Cena: 1590 Počet osob: 2-6 Časový limit: 60

Kontakt

Společnost Escape Rooms Prague

Adresa

Na Příkopě 12, Praha 1
Odkaz na mapu http://escape-rooms-prague.com/cs/centrum-unikovych-her/
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
Kód Semtex
Výsledné hodnocení: 4.6 z 5 , celkem 10 komentářů

O hře efektysoučasnézločin

V této místnosti se budete cítí jako tajný agent akčního filmu. Půjdete po stopách šílence, kterého nejenže vyhodili z armády ale i manželka jej opustila a on se nyní chce pomstít. Ocitnete se v jeho tajné laboratoři, kde tiká bomba. Podaří se Vám ji zneškodnit během 60ti minut?Tuto hru jsme nevědomky začali již 10 minut před termínem naší hry, když jsme bláznivě pobíhali po pasáži Černá růže a nemohli jsme společnost 
"Escape the room", která hru provozuje, najít. Ba nejen to, nemohli jsme najít ani žádné 4. patro.
Po dotázání místních prodavaček, jak se dostaneme do 4. patra, se nám dostalo jen posměšku s tím, že v budově jsou patra jen dvě :). 
Když jsme objevili správnou cestu (hned u vchodu do pasáže doleva), říkali jsme si, že máme pravděpodobně tu nejtěžší část hry za sebou :). 

Společnost má pěkné prostory přímo v centru města, což je velkou výhodou především pro cizince a návštěvníky z jiných koutů České Republiky.
Ulici Na Příkopech znají prostě všichni. 

Přivítal nás game master Honza.  Byl velmi příjemný a popovídal nám příběh hry, která nás čeká. Následně nás zavedl do místnosti a 60 minut nám 
začalo odbývat.

Hru jsme vyzkoušeli ve dvou, což se v našem případě ukázalo jako nedostatečné. Holt víc hlav, víc myšlenek, rozdělené úkoly, rychlejší průzkum.

Místnost je velmi precizně vybavena a atmosféru doplňovaly i mírně (pro strašpytle, jako jsem já, extrémně ) děsivé zvuky, spojené s příběhem hry.
Jako ve většině her i zde byla spousta předmětu navíc na naše zblbnutí. V místnosti je také obrazovka, na které se objevují nápovědy od game mastera.
Líbilo se nám, že game master nenapovídal přímo, ale třeba jen pomocí obrázku. Po skončení hry nám Honza vytknul, že jsme se měli na obrazovku dívat častěji a hru tak hru zvládnout ve dvou v časovém limitu. Naše pýcha nám zabraňovala dívat na nápovědy :)
Jednotlivých úkolů bylo hodně v různých stupních složitostí, což krásně udržovalo tempo celé hry. 
Hra nás opravdu nadchla svou propracovaností a stupněm zábavy. 

Jaké je tedy celkové shrnutí a naše dojmy? Jednotlivé puzzle úkoly byly technicky nadprůměrné a ladily do celkové atmosféry. Celá hra tak uběhla velmi rychle a zanechala v nás velmi dobrý pocit.
Opravdu jsme se výborně bavili a realitu běžného života hodili za hlavu. O to především v únikových hrách jde a tahle patří mezi nejlepší, které jsme doposud hráli.
Proto dáváme nejvyšší možné hodnocení 5/5.


Redakce, 15.05.2016

Únikové hry od Escape Rooms Prague

Totalitní Československo

Stanete se disidentem stíhaným STB
Více informací o hře

Codex Gigas

Temný středověk a jeho záhady. Vydejte se po stopách největší ručně psané knihy světa Codex Gigas, sepsané před 800 lety a přezdívané jako Ďáblova bible. Objevte záhadné tajemství, které ukrývá.
Více informací o hře

Kde si escape game Kód Semtex zahrát?