Útěk z Alcatrazu - příběh Franka Morrise ESCAPE ROOMS PRAGUE s.r.o.

Cena: 1290 Počet osob: 2 - 5 Časový limit: 60 minut

Kontakt

Společnost ESCAPE ROOMS PRAGUE s.r.o.

Adresa

Čajkovského 15, Praha 3
Odkaz na mapu http://www.exitroomprague.cz/alcatraz
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
Útěk z Alcatrazu - příběh Franka Morrise
Výsledné hodnocení: 4.5 z 5 , celkem 1 komentářů

O hře efektysoučasnétajemnétmazločin

V roce 1962 se podařilo z přísně střežené federální věznice Alcatraz uprchnout Franku Morrisovi a bratrům Anglinům, a zatímco bratři Anglinové se s největší pravděpodobností utopili, Frank Morris zmizel beze stopy. Následujte Franka v úniku a objevte jeho skoro zapomenutý příběh.. Naše escape hra je situována do reálného prostředí, kde beton je beton a ocel je ocel..budete zavřeni do cel a bude jen na Vás, jestli Vás nervózní dozorci po 60ti minutách při obchůzce dopadnou na útěku.Utrappd | 25.06.2017
Zábava: | Propracovanost: | Obtížnost: | Čas dokončení:
Velmi povedená a prostorná hra. Zatím řadím mezi nejlepší, které jsme hráli (máme jich za sebou víc jak 10), a to hlávně kvůli počtů navazujících mistnosti, originálitě hádanek, celkové atmosféře, technickému propracování, atd. Doporučuji hrát alespoň ve čtyřech, jinak myslím, že to bude složité. Některé hádanky nebyly úplně jednoznačné, nebo naopak s některými z nich se muselo zacházet velmi přesně, jinak to dávalo špatné výsledky... nicméně jsou to drobnosti, které celkový dojem ze hry nekazí. Brzo zkusíme bombardování Prahy od stejných autorů. Doporučuji.

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od ESCAPE ROOMS PRAGUE s.r.o.

ESCAPE ROOMS PRAGUE s.r.o. má jen 1 únikovou hru. Pokud se Vám líbila a chcete si zahrát podobnou, zkuste vyhledávat podle typů hry.
Kde si escape game Útěk z Alcatrazu - příběh Franka Morrise zahrát?