Hon na Šakala Quest Games s.r.o.

Cena: 1390 Kč Počet osob: 2-5 Časový limit: 60

Kontakt

Společnost Quest Games s.r.o.

Adresa

Hybešova 312/69
Odkaz na mapu http://www.questgames.cz/
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
Hon na Šakala
Výsledné hodnocení: 1 z 5 , celkem 1 komentářů

O hře starodávnétajemnézločin

Předvánoční dny roku 1975 přinesly rozmoklou městskou zimu. Novináři se přesouvali do sídla organizace OPEC na jednání ministrů o možném zvýšení cen ropy. Cestou do budovy je zastavil mladík, který jim položil jedinou zvědavou otázku: „Pořád ještě jednají?“ Chvilku předtím vystoupil s kamarády z tramvaje. Tazatelem byl šestadvacetiletý Iljič Ramírez Sánchez, známý jako Carlos nebo Šakal, a právě se chystal novináře přesvědčit, že odvysílají přesně to, co bude chtít on. Byla neděle 21. prosince 1975, blížilo se poledne, a do Rakouska dorazil mezinárodní terorismus. Vydejte se poznat co je pravda a co je fikce v unikátním prostředí hotelového apartmánu o více místnostech. Zabezpečený byt, skrytá místa, truhly, šifry a pátrání po tom co se vlastně stalo, čeká na své odhalení. O překvapení nebude zajisté nouze. Usvědčíte mezinárodního teroristu nebo odejdete s prázdnou?Yuffie | 10.09.2019
Zábava: | Propracovanost: | Obtížnost: | Čas dokončení:
Nefunkční, neinventivní a zastaralá únikovka, která neobsahuje prakticky žádné úkoly. Její koncepce je postavená čistě jenom na hledání čísel a metodě pokus/omyl. Na našem běhu navíc řada věcí nefungovala nebo byla rozbitá. Takhle se asi dělaj únikovky pro prachy, co?

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od Quest Games s.r.o.

 Recenze hry 

Psychiatrická léčebna Asylum

Co se ukrývá v suterení místnosti v domě pro duševně choré Dr. Sorensona? Odhalte jeho tajemství a zbavte se posledního důkazu.
Více informací o hře

Válečné tajemství plk. Gronicha

Tajemná kancelář vojenského důstojníka Alberta Gronicha je úspěšná hra od tvůrců ESCAPE GAME PARDUBICE. Tuto hru duplikovali pro brněnské hráče v našem centru.
Více informací o hře

Kde si escape game Hon na Šakala zahrát?