Psychiatrická léčebna Asylum Quest Games s.r.o.

Cena: 1390 Kč Počet osob: 2-6 Časový limit: 60 minut

Kontakt

Společnost Quest Games s.r.o.

Adresa

Hybešova 312/69
Odkaz na mapu http://www.questgames.cz/
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
Psychiatrická léčebna Asylum
Výsledné hodnocení: 3.9 z 5 , celkem 10 komentářů

O hře tajemnézločin

Ústav pro duševně choré Asylum Dr. Sorensona je dlouhá léta zahalen pomalu se odkrývajícím tajemstvím a na povrch se dostávájí kusé informace o děsivých pokusech na pacientech a jejich neobvyklých zmizení. Poslední pohřešovanou se však stala nemocniční sestra, která byla podle všeho klíčovým svědkem a která měla pomoct policii usvědčit ředitele Dr. Olle Sorensona. Právní zástupce Dr. Sorensona hledá tým, který mu pomůže zachránit jeho klienta před elektrickým křeslem. Troufnete si vejít do míst, kde je pravda o utrpení hluboko vpita do jejich zdí?

Komentář společnosti Quest Games s.r.o.

Nabízíme zážitkové hry podtržené silným příběhem, stylizovaným prostředím a stavějící na logickém uvažování, důvtipu a spolupráci v týmu. Hry stavíme od základu, nebo je přebíráme od tvůrců z jiných měst a umožňujeme tak místnosti žít dva paralelní životy. Můžete si tak u nás zahrát hru, která má své rodiště například v Teplicích. Přivádíme hráčům nové producenty a producentům nové hráče. Budujeme projekt, který nemá v České republice obdobu. Jsme spojnicí mezi poskytovateli a fanoušky dobré zábavy.Po vstupu do prostorného zázemí nám samotní tvůrci brněnské léčebny vysvětlili, jak se to s doktorem Sorensonem má a co je třeba zvládnout pro to, aby se nechutná zvěrstva pokusů léčebny zachovala jen za jejími zdmi. Náš pocit napětí ze hry to jen vygradovalo. S tímto pocitem nás zavedli ke vstupním dveřím hry a jednoho po druhém poslepu umístili do středu místnosti. Poté jsme slyšeli už jen klapnutí dveří.

V interiéru, který byl velmi autentický se nacházelo pár předmětů, které nás dokonale zmátlo a chvíli zdrželo, než jsem se rozkoukali a přišli na první vodítko hry. Při tajemné hudbě nám tuhla krev v žilách, ale my se chytali dalších náznaků a vyřešených šifer, které vedly k otevření druhé místnosti.

Ani tady nám to ale nedali zadarmo. Každá hádanka měla svá specifika. Jednou se vyplatilo být motoricky šikovný a jindy pozorný a všímavý. Všechno ale mělo svou logiku. Ke konci už šlo vše ráz na ráz a zdálo se, že vše zvládneme bez cejchu na cti. Konec ale vygradoval v něco, co opravdu nikdo nečekal. Zkušení milovníci psychologických dramat by jen uznale pokývli hlavou ale my nasucho polkli a byli rádi, že už můžeme místnost opustit. Místnost měla opravdu tu pravou mrazivou atmosféru.

Tahle parta nadšenců navíc plánuje na stejném místě až 8 her. Takže se těšíme, že až se za nimi příště odvážíme, bude z čeho vybírat!

Za redakci dáváme 5/5 a těšíme se na další zážitek s Quest Games s.r.o.


Redakce, 11.05.2017

Únikové hry od Quest Games s.r.o.

Válečné tajemství plk. Gronicha

Tajemná kancelář vojenského důstojníka Alberta Gronicha je úspěšná hra od tvůrců ESCAPE GAME PARDUBICE. Tuto hru duplikovali pro brněnské hráče v našem centru.
Více informací o hře

Hon na Šakala

Naše již třetí úniková hra se opět tématicky liší od předchozích. Tentokrát odhalíte skutečnosti okolo tajemstvím opředeného atentátníka Šakala a jeho pronajatého apartmánu hotelu Ric.
Více informací o hře

Kde si escape game Psychiatrická léčebna Asylum zahrát?