Na mamutí stezce Locksmith escape

Cena: 490,- Počet osob: Libovolný, doporučujeme 2-5 Časový limit: není

Kontakt

Společnost Locksmith escape

Adresa

Park Anthropos
Odkaz na mapu http://www.locksmith-escape.cz/
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
Na mamutí stezce
Výsledné hodnocení: 1 z 5 , celkem 1 komentářů

O hře

Pokusíte se najít všechny části dávno zapomenuté mamutí kostry? Vydejte se do parku Anthropos a prožijte zábavu při oživování mamuta. Hra je pro libovolný počet hráčů, doporučuje se hrát ve 2–5 hráčích Průměrná délka hry: 1–1,5 hod. Délka trasy: zhruba 1,5 km (záleží na šikovnosti hráčů) Obtížnost: lehčí střed Místo startu: kdekoliv v parku Anthropos Jazyk: čeština S sebou: tužku, papír a alespoň jeden nabitý telefon s připojením na internet Hrou vás jednoduše provede online herní systém, pokud by pro vás byl nějaký úkol moc náročný, nemusíte se obávat, ke každému úkolu vám systém nabídne dostatečné množství nápověd. Za každou nápovědu ovšem dostanete trestný čas navíc... stanete se vítězem s nejlepším časem? Můžete získat hodnotné ceny... A jak začít hrát? Ideálně den před plánovaným zahájením hry napište na email lsgooutgame@seznam.cz nebo použijte náš formulář na webu. Po objednání hry vám mailem zašleme unikátní vstupní kód do herního systému a veškeré pokyny ke hře. Pak už jen stačí dorazit v libovolný čas na místo startu a začít hrát :)marmill | 09.02.2020
Zábava: | Propracovanost: | Obtížnost: | Čas dokončení:
Hru jsme hráli v únoru, jestli faktor nevelké zábavnosti tkví v tom, že člověk sedí na trávě a v klidu si užívá hru v příjemném počasí, kdy děti radostně s mobilem pobíhají kolem a netěší se už domů... Kdo ví. Několik pěkných úkolů, ale také několik méně zajímavých a leckdy nedotažených a zbytečných.... Děti se moc nebavily, i když takovéto hry milují. Závěr hry je také moc nepobavil, zdálo se jim to nějak neuzavřené. Náš skautský oddíl vymýšlí hry trochu líp a děti si je víc užívají a to ani nemusí mít v ruce mobil. Hru jsme koupili na Slevomatu, za plnou cenu 490 Kč bych ji nikomu nedoporučila ani ji jako dárek nekoupila. Ale věřím, že hra potenciál má, jen potřebuje ještě trochu práce a kreativity.

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od Locksmith escape

Divoký západ

dobrodružství na Divokém západě
Více informací o hře

Londýnské podsvětí

Přijďte si k nám zahrát únikovou hru s Londýnskou tématikou.
Více informací o hře

SLEVA 20 %

Tajemství Vladanova rodu

Vydejte se tajemnými brněnskými ulicemi odhalit tajemství Vladanova rodu... Byl Vladan opravdu jen obyčejným košíkářem? Mnohá tajemství zůstaly skryty... Odhalíte je dříve, než je nepřátelé zneužijí?
Více informací o hře

Kde si escape game Na mamutí stezce zahrát?