Tajemství Vladanova rodu Locksmith escape

Cena: 490,- za skupinu Počet osob: 2-5 Časový limit: ⌀ 90-120 minut

Kontakt

Společnost Locksmith escape

Adresa

Hraje se venku v terénu, začátek na ulici Joštova, přímo před Červeným kostelem.
Odkaz na mapu http://www.locksmith-escape.cz/

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Rezervovat se slevou 20%
Tajemství Vladanova rodu
Výsledné hodnocení: 2 z 5 , celkem 1 komentářů

O hře starodávnétajemné

Venkovní úniková hra Hra pro libovolný počet hráčů (doporučujeme však 2-5 hráčů) Čas hry si volíte sami podle počasí, nálady... Není potřeba nic rezervovat. Mailem obdržíte přístup do online hracího systému.

Zábava na čerstvém vzduchu, s rozcvičkou pro nohy i mozek... Hledání skrytých míst, řešení zapeklitých úkolů a šifer Hru hrajete sami bez průvodce.

Průměrná délka hry: 1,5-2 hodiny.
Délka trasy: 3,1 km.
Obtížnost: střední
Místo startu: Ulice Joštova, Brno-střed, přímo před Červeným kostelem
Jazyk: čeština
Co si vzít na hru s sebou: Tužku, papír a alespoň jeden nabitý telefon s připojením na internet.

Hrou vás jednoduše provede online herní systém, pokud by pro vás byl nějaký úkol moc náročný, nemusíte se obávat, ke každému úkolu vám systém nabídne dostatečné množství nápověd. Za každou nápovědu ovšem dostanete trestný čas navíc... stanete se vítězem s nejlepším časem? Můžete získat hodnotné ceny... A jak začít hrát? Ideálně den před plánovaným zahájením hry napište na email lsgooutgame@seznam.cz nebo použijte náš formulář na webu. Po objednání hry vám mailem zašleme unikátní vstupní kód do herního systému a veškeré pokyny ke hře. Pak už jen stačí dorazit v libovolný čas na místo startu a začít hrát :)

POZOR! Během roku 2019 pro vás spustíme další venkovní únikové hry v různých stupních obtížnosti pro děti i dospělé. Poukazy zakoupené na Vánoce můžete využít i na kteroukoli z našich dalších připravovaných her.
Petr Benešovský | 14.08.2020
Zábava: | Propracovanost: | Obtížnost: | Čas dokončení: cca 105 minut
1. Není to únikovka, ale tématická procházka Brnem s hádankami. Myslím, že by se hodila (zdarma) jako něco, co si může při návštěvě Brna spustit turista, zaměřený na kostely v centru. 2. Kdo potřebuje příběh, bude touto hrou zklamán, příběh je slabý a hrou nijak neprostupuje. Na konci hry není prakticky žádná odměna (ve formě překvapivého závěru nebo tak něco). Pokud za odměnu nepovažujete slevu 50% na další hru. 3. Aplikace na mobilu sice funguje bez problémů, ale vypadá, jako by ji někdo vyrobil tak před 25 lety. Obyčejné krátké texty a naplácnuté obrázky v nízkém rozlišení. Jestli očekáváte animace, videa, mluvené slovo nebo aspoň pěkně propracované statické obrázky a jakýkoliv náznak kreativity, budete zklamáni. Grafické provedení aplikace by zvládl v rámci seminární práce průměrný středoškolák s Wordem. 4. Lidem s neznalostí centra Brna doporučuji ještě mít s sebou něco jako mapy.cz, najít další lokaci "příběhu" pro ně bude výrazně těžší než pro brňáky. Samotné řešení hádanek je pro brňáky stejně těžké jako pro cizáky. 5. Nevím, do jaké míry je hra upravována podle toho, co se ve městě děje, pokud ne, doporučuji tvůrcům uvědomit si, že zejména v létě se v centru města objeví spousta restauračních "zahrádek", stromy jsou plné listí, probíhají různé stavební práce, na vratech se objevují cedule, které něco zakrývají apod., což může ztížit hledání záchytných bodů. Např. z místa X do místa Y není napřímo vidět (podle instrukcí by mělo), pokud nevstoupíte do silnice (pro brňáky je toto opět o něco menší problém než pro cizáky). 6. Nápovědy jsou řešeny nešťastně, přičtou vám 5 minut k času a přitom vám nemusí vůbec pomoci (zkušenost s jednou nápovědou, o ostatních nevím). 7. Cena neodpovídá tomu, co dostanete. Někdo prošel Brno, nafotil pár mizerných fotek a vymyslel několik hádanek různé kvality, nehezky to vše umístil do jednoduché online aplikace a cche za to 500 Kč (se slevomatem 400). Závěr: pokud si hru chcete užít, neříkejte jí "únikovka", ale "zpestření procházky Brnem". Nehoňte se za časem, ale poznávejte líp místa, kudy Vás vede, dejte si zmrzlinu a tak.

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od Locksmith escape

Divoký západ

dobrodružství na Divokém západě
Více informací o hře

Londýnské podsvětí

Přijďte si k nám zahrát únikovou hru s Londýnskou tématikou.
Více informací o hře

Na mamutí stezce

Venkovní úniková hra Hra pro libovolný počet hráčů (doporučujeme však 2-5 hráčů) Čas hry si volíte sami podle počasí, nálady... Není potřeba nic rezervovat. Mailem obdržíte přístup do online hracího systému. Zábava na čerstvém vzduchu, s rozcvičkou pro n
Více informací o hře

Kde si escape game Tajemství Vladanova rodu zahrát?