Hra není schválena.

NOVINÁŘ ESCAPE point

Cena: 1200 Kč Počet osob: 2-6 hráčů Časový limit: 60-90 minut

Kontakt

Společnost ESCAPE point

Adresa

Polská 1394/20, Praha 2
Odkaz na mapu http://www.escapepoint.cz
Víte že? Sledujeme kde maji VOUCHERY na únikové hry? Více v sekci:
ZLEVNĚNÉ HRY

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Přejít na rezervaci
NOVINÁŘ
Výsledné hodnocení: 0 z 5 , celkem 0 komentářů

O hře starodávnétajemné

Novinář Carl Bernstein, který získal v roce 1973 Pulitzerovu cenu za rozkrytí aféry Watergate, při předávání tohoto ocenění prohlásil, že je na stopě ještě většího a kontroverznějšího případu, proti kterému je aféra Watergate pouze kapkou v moři… Stáhl se do ústraní a začal pracovat na odkrývání stop. V roce 1975 však znenadání zmizel, aniž by stihl cokoli zveřejnit… Při rozhovoru s Bobem Woodwardem (bývalý kolega) bylo zjištěno, že dočasně pracoval v utajení v ČR, neboť potřeboval navázat kontakty s různými lidmi napříč celou Evropou (včetně východního bloku). Po pár letech byla objevena jeho pracovna, ale důvod jeho zmizení objasněn nebyl. Navíc zde nebyly nalezeny žádné kontroverzní materiály…

Komentář společnosti ESCAPE point

Otevírací doba: Po-Ne (11:00 - 22:00) Věrnostní program + pro šikovné něco navícBuďtě první a napište Váš zážitek k této escape game.

Přidat komentář / hodnocení Leave comment / rating (ror english speaking)

Únikové hry od ESCAPE point

POKOJ

Dětská fantazie je to nejkouzelnější, co může být. Vydejte se po její stopě pokojem, který jednomu tatínkovi změnil pohled na svět.
Více informací o hře

BUNKR

Co když se budeš muset rychle ukrýt ve starém civilním krytu? Jak poznáš, že ho můžeš v bezpečí opustit? Zažij atmosféru na vlastní kůži!
Více informací o hře

Kde si escape game NOVINÁŘ zahrát?