Tajemství Vladanova rodu Locksmith escape

Cena: 490,- za skupinu Počet osob: 2-5 Časový limit: ⌀ 90-120 minut

Kontakt

Společnost Locksmith escape

Adresa

Hraje se venku v terénu, začátek na ulici Joštova, přímo před Červeným kostelem.
Odkaz na mapu http://www.locksmith-escape.cz/

Hodnocení uživatelů

Zábava
Propracovanost
Obtížnost
Rezervovat se slevou 20%
Tajemství Vladanova rodu
Výsledné hodnocení: 2 z 5 , celkem 1 komentářů

O hře starodávnétajemné

Venkovní úniková hra Hra pro libovolný počet hráčů (doporučujeme však 2-5 hráčů) Čas hry si volíte sami podle počasí, nálady... Není potřeba nic rezervovat. Mailem obdržíte přístup do online hracího systému.

Zábava na čerstvém vzduchu, s rozcvičkou pro nohy i mozek... Hledání skrytých míst, řešení zapeklitých úkolů a šifer Hru hrajete sami bez průvodce.

Průměrná délka hry: 1,5-2 hodiny.
Délka trasy: 3,1 km.
Obtížnost: střední
Místo startu: Ulice Joštova, Brno-střed, přímo před Červeným kostelem
Jazyk: čeština
Co si vzít na hru s sebou: Tužku, papír a alespoň jeden nabitý telefon s připojením na internet.

Hrou vás jednoduše provede online herní systém, pokud by pro vás byl nějaký úkol moc náročný, nemusíte se obávat, ke každému úkolu vám systém nabídne dostatečné množství nápověd. Za každou nápovědu ovšem dostanete trestný čas navíc... stanete se vítězem s nejlepším časem? Můžete získat hodnotné ceny... A jak začít hrát? Ideálně den před plánovaným zahájením hry napište na email lsgooutgame@seznam.cz nebo použijte náš formulář na webu. Po objednání hry vám mailem zašleme unikátní vstupní kód do herního systému a veškeré pokyny ke hře. Pak už jen stačí dorazit v libovolný čas na místo startu a začít hrát :)

POZOR! Během roku 2019 pro vás spustíme další venkovní únikové hry v různých stupních obtížnosti pro děti i dospělé. Poukazy zakoupené na Vánoce můžete využít i na kteroukoli z našich dalších připravovaných her.
Ještě jsme si tuto hru nevyzkoušeli. Chcete znát náš názor na tutu únikovou hru? Napište nám na escapegamescz@gmail.com.

Únikové hry od Locksmith escape

Divoký západ

dobrodružství na Divokém západě
Více informací o hře

Londýnské podsvětí

Přijďte si k nám zahrát únikovou hru s Londýnskou tématikou.
Více informací o hře

Na mamutí stezce

Venkovní úniková hra Hra pro libovolný počet hráčů (doporučujeme však 2-5 hráčů) Čas hry si volíte sami podle počasí, nálady... Není potřeba nic rezervovat. Mailem obdržíte přístup do online hracího systému. Zábava na čerstvém vzduchu, s rozcvičkou pro n
Více informací o hře

Kde si escape game Tajemství Vladanova rodu zahrát?